Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia
A Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab Vác városában található, egy szakmai csapathoz tartozó szolgáltató. Az iskola célja a kutyák és gazdáik közötti kapcsolat erősítése, valamint a kutyák szocializációjának és képzésének támogatása. Kínálatukhoz tartozik csoportos képzések, egyéni tréningek és rehabilitációs programok.
A QtyaRehab felülkerekedett fizioterápiás szolgáltatásokat nyújt a kutyák számára, segítve őket az aktív életmódot fenntartani. A csapat lelkiismeretesen és professzionális szemlélettel áll a feladatok elé, a képzések során pedig kiemelt figyelmet fordítanak a személyre szabott megközelítésre, valamint az elméleti háttér oktatására is. A kutyák jólétére és a gazdák edukációjára fókuszálnak, ezáltal egy tartós pozitív változást eredményezve.
A(z) szolgáltatás(ok) és funkció(k) a következők: Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia
- Női tulajdonúként megadva
- Helyszíni szolgáltatások
- Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
- Kerekesszékkel megközelíthető parkoló
- Díjmentes parkoló
- Helyszíni parkolás
Vevői vélemények
Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia értékelése 4.9 -ból 5 alapulva több mint 24 vélemények a Google-en
Segítenek megérteni a kutyák működését. Szuperek! Csak ajánlani tudom őket.
Nagyon lelkiismeretes és komoly szaktudással rendelkező oktatók! Több kutya suliba is voltunk eddig ők a legjobbak, rengeteget fejlődött a kutyusom pár hét alatt is!! Remekül állítják össze a csoportokat az adott képzésen belül is, a fő oktatón kívül egyszerre több oktató van bent, így akár személyre szabott segítséget is kaphat a gazdi. Külön tartanak 1 darab elméleti oktatást is ami megint csak az egész iskola egyedülálló hozzáállását mutatja. Az órákról ráadásul remek sztárfotók is készülnek amit a gazdikkal megosztanak. Nekem egy 5 öves nem igazán szocializált kutyusomnál hatalmas fejlődést értek el, így csak ajánlani tudom!! 🙂
Bodza imádja és nagyon jót tesz neki!
👌5*🐕
Csak ajánlani tudom, évek óta megbízható hely!
Ajánlani tudom minden gazdinak és kutyának, rengeteget lehet tanulni az oktatóktól csoportos és egyéni foglalkozáson is🐾
Minden kutyatulajdonosnak ajánlani tudom a kutyaiskolát. Itt nemcsak a kutya, hanem a gazda is sokat tanul a felelősség vállalásról, a kettejük közötti kapcsolatról és önmagáról is. Az oktatók türelmesek, közvetlenek és szakmailag is nagyon ott vannak. A csoportos órákon is mindenkire személyes figyelmet fordítanak, bátran lehet kérdezni is tőlük. Ügyelnek a kutyi jó szocializációra és mind a kutya mind a gazda jóllétére.
Információk a következőkről: Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia
Cím
Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia helyezkedik a következő helyen: Vác, Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia, Rádi út 44, 2600 Magyarország
Telefon
A telefonszám: Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia van +36 20 578 3837
Weboldal
A weboldal, amely Qtyaverzum Kutyaiskola és QtyaRehab kutya-fizioterápia van: qtyaverzum.hu
Nyitvatartás
Hétfő: 07:00–18:00
Kedd: 18:00–20:00
Szerda: 07:00–18:00
Csütörtök: 16:00–20:00
Péntek: 07:00–18:00
Szombat: 08:00–13:00
Vasárnap: 08:00–20:00