Tatai Állatgyógyászati Központ

📍 Állatorvosi rendelők – Tata

7.9

A Tatai Állatgyógyászati Központ egy személyre szabott állatorvoslásban jártas intézmény, ahol a háziállatok egészségének megőrzése kiemelkedően fontos. A kliens általános elégedettsége láthatóan változó, egyesek rendkívül pozitívan értékelik a szakemberek személyes hozzáállását és a speciális ellátást.

A központ célja, hogy a legmegfelelőbb diagnosztikai és terápiás megoldásokat kínálja a kedvencek számára. A szolgáltatások köre széles skálán mozog, beleértve a szemészeti vizsgálatok elvégzését is. A komplex ellátási rendszerrel kapcsolatos tapasztalatok vegyesek, hangsúlyozva a folyamatos fejlődés szükségességét.

A(z) szolgáltatás(ok) és funkció(k) a következők: Tatai Állatgyógyászati Központ

Megközelíthetőség
  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
  • Kerekesszékkel megközelíthető mosdó
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló
  • Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely
Szolgáltatások
  • WC
Tervezés
  • Időpont javasolt
Fizetés
  • Bankkártyás fizetés
  • Hitelkártyás fizetés
  • NFC-mobilfizetés

Tatai Állatgyógyászati Központ a 2 helyen található, a teljes létszám tekintetében pedig 3 helyen állatorvosi rendelők – Tata

Vevői vélemények

★★★★★
★★★★★

Tatai Állatgyógyászati Központ értékelése 4.5 -ból 5 alapulva több mint 320 vélemények a Google-en

Vanda Oswald

🐾Kedves Péczely Tóth Zita Doktornéni! Nagyon köszönöm, hogy meggyógyította a szemem és nem kellet megműteni. Kutyapajti társaim, bátran menjetek hozzá ha gond van a szemetekkel! Nagyon kedves, alapos és profi szemspecialista. 🐶 Puszi pacsi: Vito🐾

Vanda Oswald ☆ 5/5
Botond Olajos

Tegnap a beteg, vak több, mint 15 éves haldokló (napok óta véres vizelet nem tudott felállni) kutyát szerettük volna a szenvedéseitől megszabadítani. Évek óta az állatklinika kezelte és tudták mi a kortörténet, ahogy azt is tudniuk kellett, hogy azért kap gyógyszeres kezelést, mert már meggyógyítani nem lehet, csak szinten tartani. Ennek ellenére a doktornő megállapította, hogy a kutyának jó általános egészségi állapota van, hogy kérjünk hozzájuk szemészeti vizsgálatra időpontot. A szemműtét már 3 éve is túl kockázatos lett volna ezért nem vállaltuk. Továbbá közölte, hogy altatásról szó sem lehet, vett vért és csinált ultrahangos vizsgálatot annak ellenére, hogy határozottan közöltük, hogy nem kell ultrahang. A vérkép eredményét este kaptuk meg és ahogy várható volt nagyon rossz lett. A doktornőnek köszönhetően a kutya egész éjjel szenvedett és nyüszített miután kiment belőle a fájdalomcsillapító. Ma reggel érdekes módon a másik tatai állatklinikán miután alaposan átnézték a kortorténetet, fel tudták mérni helyesen a helyzetet és segítettek szegény Pepének. Mielőtt pedig belekezdene valami pökhendi, "de én vagyok az orvos és én ezt jobban tudom" dumába vannak helyzetek amikhez nem kell diploma csak józan ész. Az étteremben is el tudom dönteni ha rossz az étel, akkor is ha nem vagyok szakács.

Botond Olajos ☆ 1/5
valeria borso

Ma délután a szemészeti kontroll vizsgálatra érkezéskor drága Saci kutyuskám, aki keveseknek az érintésétől nem ódzkodik, teljes bizalommal közelített Zita doktornőhöz és fogadta a simijét, miután szépen besétált a kezelő helyiségbe. Az ő bizalma végtelen és az enyém is töretlen. Hálásak vagyunk a Tatai Állatgyógyászati Központ orvosainak és minden munkatársának a másfél éve magamhoz vett, sajnos több problémával küzdő nagylány🥰 különböző gyógykezeléseiért. Külön köszönet a speciális szakellátásra történt ajánlásért és a velük való példaértékű együttműködésükért. Szinte családtagnak érzem magunkat, mert a szigorú szemészeti kontroll okán gyakran van jelenésünk, és ez okból még sokáig szeretnék is oda járni.

valeria borso ☆ 5/5
Mária Lukácsi

Köszönöm az állatgyógyászati központ doktornőinek (elsősorban dr.Németh Viviennek és dr.Balogh Zitának), asszisztenseiknek és a két csodálatos recepciósnak,hogy mindent megtettek Zsömi kutyám meggyógyításáért.Zsömi a nagyon súlyos betegsége négy és fél hónapja alatt még kaphatott pár szép napot,hetet.Ami korábban soha nem volt,félelem nélkül és bízakodva járhattunk a kezelésekre.Minden nap ajándék volt számomra,amit még a kiskutyámmal együtt tölthettem.Amikor el kellett végül engednem Dr Németh Vivien lehetővé tette ,hogy méltósággal és szeretettel búcsúzhassak el Zsömitől. Zsömi halála után egy hónappal megemlékeztek róla,amiért nem tudok elég hálás lenni.Tudom,hogy mindent megtettek a gyógyulásáért,emberségük és kedvességük sokat segített Zsöminek és gazdijának is a nehéz napokban. .Hálás köszönetem mindenért,azért is ,hogy imádott kiskutyám utolsó hónapjait elviselhetőbbé tették,szeretve érezhette Zsömi magát,ami nagyon fontos volt számunkra. Maradjanak mindig ilyenek,legyen sok Zsöminek reménye Önöknél a gyógyulásra,és ha eljön a pillanat a méltó búcsúzásra. Köszönöm a Zsömi gazdija

Mária Lukácsi ☆ 5/5
Ágnes Fesszer

Évek óta járok a rendelőbe, időszakonként sajnos napi rendszerességgel. Sziámi cicánk viselkedése és együttműködésre való hajlandósága enyhén szólva kívánnivalókat hagy maga után, ennek ellenére a klinika minden tagja türelemmel és empátiával fogadja őt minden alkalommal. A legjobban felszerelt állatkórház a körzetben, az orvosok és asszisztensek jól képzettek, kedvesek, segítőkészek. Jó szívvel ajánlom őket.

Ágnes Fesszer ☆ 5/5
Zsuzsanna Tilli

Pár nappal ezelőtt vittük el a kiskutyánkat azzal a tünettel, hogy van egy púp/kitüremkedés a bordáinál. Egy több, mint harmincezres ultrahanggal/röntgennel megállapították, hogy ennek a kutyának az "égvilágon semmi baja nincs". Tegnapi napon egy másik állatorvos ultrahanggal - korábbival teljesen megegyező a tünetekkel-, hasi sérvet diagnosztizált nála. Ha nem lépünk időben, a félretájékoztatás a kutya életébe is kerülhetett volna, a vizsgálat áráról nem is beszélve. Nem ajánlom.

Zsuzsanna Tilli ☆ 1/5
Inez Horváth

Tavaly októberben a tacskó kiskutyánknál gerincsérv gyanúja merült fel, elhoztuk őt ide, viszont meg kellet várni mire előkerül az ortopéd orvos. A gond az volt hogy a kuytusunk állapota egyre csak romlott, és nem volt szakszerű orvos aki megvizsgálta volna, ment a tippelgetés és találgatás hogy mi lehet a diagnózis.(1-2 hétre rá adtak volna időpontot, ezt már nem tudtuk megvárni) Megint visszahoztuk őt a klinikára, ekkor már megvizsgálták, de nem adtak egyértelmű információt arról hogy mi is a valódi probléma, nyilván így a probléma megoldására sem került sor. Az egyik ismerősünk ajánlotta a PrimaVet Kisállat - rendelőintézet-et, itt ellátták és valóban segítettek, sikerült is a műtét. Egy év elteltével megjelentek kis "hólyagocskák" a talpán, ebben a helyzetben is a tatai klinikát kerestük fel. Azonban ugyan az történt mint korábban, ilyen gyógyszer, olyan gyógyszer, de az állapota továbbra sem javult. Elvittük a kutyát egy másik állatorvoshoz, itt is gyógyszert kapott viszont 1 hét után jelentősen elmult neki ez a gondja. A napokban történt hogy kiskutyánk kedvetlen lett, nem evett, nem ivott, nem ürített, és nem is mozgott úgy mint korábban. Ekkor arra kezdünk gyanakodni hogy esetleg kiújulhatott a gerinc sérve. Hétfőn észrevettük hogy a hasa bal oldalán egy elég nagy kitüremkedés jelent meg. Bíztunk ebben az állatklinikában a múltban történtek ellenére is, szintén elhoztuk öt ide hétfő este. Az idegességünket fokozta a "kicsit sem arrogáns", recepción jelenlévő hölgy, aki megjegyezte hogy délelött kellet volna ezzel a problémával behozni. Egyértelműen ez még nem is lettt volna hatalmas gond, sorra is kerültünk. Két orvos várt minket a kezelő szobában, megvizsgálták, megnyomkodták a hasát. Röntgent és hasi ultrahangot is csináltak neki. Majd azt állították hogy semmi problémát nem láttak, ép a hasfala, egyik szerve sincs megnagyobbodva. Arra tippeltek (ismét) hogy nem ürült ki belöle a salakanyag vagy a széklet. Hittünk nekik, hazaviittük a kutyust és mi is meg tudtunk nyugodni egy kicsit. Kedden már volt széklete, de a dudor még mindig ott volt. Ez után kezdődőtt elölről, megint nem mozgott úgy ,nem ivott, kedvetlen volt, nem ürített. Csütörtökön, azaz ma döntötttünk úgy hogy elvisszük ahoz az orvoshoz aki a lábát is kezelte. Elöttünk ultrahangozta meg a hasán lévő kitüremkedést, mire azt mondta hogy ez bizony HASFALI SÉRV. Ez az orvos a leletek alapján azt állapította meg, hogy szerinte nem azt az oldalát ultrahangozták meg amelyet kellet volna, ezért nem derült ki elöbb a probléma. És igen, ismét műtét szükséges. Számomra érthetelen hogyha valóban elvégezték ezeket a vizsgálatokat, hogy nem sikerült ezt a tényleg komoly problémát észrevenni. A félreirányítással pedig veszélybe sodorni a kutyánk életét. Azt persze remélem mondanom sem kell hogy mennyi pénzt kértek el a folyamatos találgatásra. Ha tehetik, inkább keressenek egy tényleg megbízható állatklinikát. Nekünk ez volt az utolsó hogy ide hoztuk az állatunkat! Egyáltalán nem ajánlom.

Inez Horváth ☆ 1/5
Tekintse meg az összes véleményt

Információk a következőkről: Tatai Állatgyógyászati Központ

Cím

Tatai Állatgyógyászati Központ helyezkedik a következő helyen: Tata, Tatai Állatgyógyászati Központ, Bajcsy-Zsilinszky u. 31, 2890 Magyarország

Telefon

A telefonszám: Tatai Állatgyógyászati Központ van +36 34 383 550

Weboldal

A weboldal, amely Tatai Állatgyógyászati Központ van: tataiallatorvosok.hu

Nyitvatartás

Hétfő: 08:00–20:00
Kedd: 08:00–20:00
Szerda: 08:00–20:00
Csütörtök: 08:00–20:00
Péntek: 08:00–20:00
Szombat: 09:00–20:00
Vasárnap: 09:00–20:00

Kapcsolat Tatai Állatgyógyászati Központ

    Hasonló alternatívák közelében: Tatai Állatgyógyászati Központ

    Go up