BOXI Állatorvosi Rendelő

📍 Állatorvosi rendelők – Budapest

8.8

A Boxi Rendelő állatorvosként Budapesten működik, és széles körben elismert a háziállat-gondozás iránti elkötelezettsége. A vendégek gyakran kiemelik a személyzet kedvességét és szakértelmét, ami nyugodt környezetet teremt az állatok számára – ez különösen fontos idős vagy félénk állatok esetében is. Sokak szerint itt nem csupán kezelésekre járnak, hanem egy olyan közösség részei.

Azonban néhány negatív visszajelzés megemlíti a potenciális szakmai kihívásokat. A rendelő hangsúlyosan fektet a professzionális ellátásra és az állatok egészségének fenntartására, célul kitűzve, hogy mindvégig a gazdi megnyugtatását is szolgálja.

A(z) szolgáltatás(ok) és funkció(k) a következők: BOXI Állatorvosi Rendelő

Megközelíthetőség
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló
Szolgáltatások
  • WC
Tervezés
  • Időpont szükséges
  • Időpont javasolt

BOXI Állatorvosi Rendelő a 22 helyen található, a teljes létszám tekintetében pedig 202 helyen állatorvosi rendelők – Budapest

Vevői vélemények

★★★★★
★★★★★

BOXI Állatorvosi Rendelő értékelése 4.9 -ból 5 alapulva több mint 508 vélemények a Google-en

Marci Bálint

Ivartalanításra vittem kb 10 hónapos kiskutyámat akit sikerült úgy túladagolni, hogy nem ébredt fel többet. Adtak egy törülközőt, abban kellett elhoznom, azóta se hallottam felőlük. Inkompetens, lélektelen hely. (a hölgy akitől mentettem ajánlotta, most már ő se ajánlja senkinek)

Marci Bálint ☆ 1/5
Anita Molnár

Közel négy éve fogadtam örökbe Flokit, és az első perctől kezdve Dr. Szepes Orsolyához és a Boxi Rendelő csapatához járunk. Bár más rendelőket is kipróbáltunk, valahogy mindig ide húzott vissza a szívünk. A doktornő és az asszisztensek hihetetlenül kedvesek, türelmesek és odaadóak. Floki is érzi a szeretetet: sosem fél, sőt kifejezetten szeret ide járni. Mostanában gyakran kell visszamennünk, de doktornő mindig türelemmel, szakértelemmel és valódi segítő szándékkal fordul hozzánk. Számomra nagyon fontos, hogy itt nem az anyagiak számítanak, hanem az állat egészsége és a gazdi megnyugtatása. Hálás vagyok, hogy ilyen rendelőt találtunk. 🤎

Anita Molnár ☆ 5/5
Balazs Kovacs

Már évek óta a kutyánkkal és a macskánkkal is hozzájuk járunk. Profik és nagyon segítőkészek. Itt biztos kezekben vannak a kis házi kedvenceink.

Balazs Kovacs ☆ 5/5
Viktória Vatamány

Nagyon szeretjük a BoxiVetet. Mindenki szuper kedves, rugalmasak és érzékelhető, hogy imádják az állatokat. A sztenderd vizsgálatok mellett, fogászati műtétre is hoztuk az idős mopszunkat, amit körültekintően láttak el. 🙏🙏 köszönjük nekik a gondoskodást!

Viktória Vatamány ☆ 5/5
Péter Körmendi

Dr Mag Patrik Úr rendkívül türelmes,kedves,és alapos volt Szimbával (17 éves spániel). Már 4 helyen próbáltak vérnyomást mérni a kutyámnak,aki persze halálra aggódta magát félelmében folyamatosan mozgolódva, sikertelenül. Az utolsó helyen ez miatt az aggodalom miatti fars magas vérnyomás diagnosztizálása végett még vérnyomáscsökkentő szedését is rendeltek el,és adtak is hogy szedje a Szimba (tiszta szégyen,még jó hogy nem adtam be neki),mire Mag Doktor Úr volt olyan kedves és végig simogatta és jutalomfalatokkal etette Szimbát hogy ne féljen,és sikerült a vérnyomás mérés,minek az eredménye természetesen normális lett,nem volt magas 🙂 Önszorgalomból még meg is hasi ultrahangozta Szimbát,mert ennyire érdeklődött az állapota felől. Még megyünk vissza pár napon belül vizelet mintával ahogy beszéltük,de addig is köszönünk szépen mégegyszer mindent! Körmendi Péter & Szimba

Péter Körmendi ☆ 5/5
Nóra Durst

Azt hiszem eljött az idő, hogy én is ódákat zengjek Orsiról és csapatáról, mert ez a hely a legeslegjobb állatorvosi rendelő e föld kerekségen. És miért beszélek szuperlatívuszokban? Ez a hely maga a kedvesség, elhivatottság, odaadás, türelmesség, vidámság. Hosszú évek óta járok ide, kis kihagyással, költözés miatt, kipróbáltam más rendelőket is, de ilyen jól sehol nem foglalkoztak velünk ezért Pestről járok ide nagy boldogan. Igaz mostanában kicsit sűrűbben mint szeretnék, de ha már kell és nincs más választásom legalább örömmel teszem. Mindenki egy tünemény, és a szeretet amivel itt kezelik az állatokat páratlan. Mindenkinek hálásan köszönök mindent, tudom néha az agyatokra megyek…. Ti vagytok a legjobbak!

Nóra Durst ☆ 5/5
Hella Szigeti

Sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt ezzel a rendelővel. A szolgáltatás nem volt megfelelő, a vizsgálat hiányos volt, és a hozzáállás is csalódást keltett. Számlát nem kaptam, random költségeket számoltak fel és a macskát, akit odavittem meg sem vizsgálták 😢 amikor jeleztem a problémát, nem segítettek, csak hárítottak. Összességében azt éreztem, hogy nem az állat érdeke vagy a szakmai alaposság az első, hanem az, hogy minél többet fizettessenek ki. Sajnálom, de én nem ajánlom senkinek – jobb elkerülni az ilyen helyeket.

Hella Szigeti ☆ 1/5
Tekintse meg az összes véleményt

Információk a következőkről: BOXI Állatorvosi Rendelő

Cím

BOXI Állatorvosi Rendelő helyezkedik a következő helyen: Budapest, BOXI Állatorvosi Rendelő, Medve u. 23, 1027 Magyarország

Telefon

A telefonszám: BOXI Állatorvosi Rendelő van +36 20 515 1675

Weboldal

A weboldal, amely BOXI Állatorvosi Rendelő van: boxivet.hu

Nyitvatartás

Hétfő: 09:00–13:00, 14:00–20:00
Kedd: 08:00–20:00
Szerda: 12:00–20:00
Csütörtök: 08:00–20:00
Péntek: 08:00–15:00
Szombat: 08:00–12:00
Vasárnap: Zárva

Kapcsolat BOXI Állatorvosi Rendelő

    Hasonló alternatívák közelében: BOXI Állatorvosi Rendelő

    Go up